top of page
Hakkında: Hakkında

Hakkında

   Nurdan Yılmaz Sarısaltun, Kocaeli Üniversitesi Matematik Bölümü mezuniyeti ile özel sektör de Pazarlama ve Finansal Raporlama alanlarında hizmet vermiştir. Altınbaş Üniversitesi Sanat Terapi / Yaşam Koçluğu Yıldız Teknik Üniversitesi Ögrenci Koçluğu eğitimi alarak kariyerine yön veren Nurdan, Seminerler, eğitimler ve birebir koçluk calışmaları yapmaktadır.  Farklı ekoller/bünyeler altında uzun yıllar düzenli olarak İletişim, Değerler Eğitimi, Liderlik, Serbest Çalışmaya Giriş, Stres & Zaman Yönetimi, Girişimcilik ve diğer kişisel gelişim alanlarında birçok eğitime katılmıştır.  

   Uluslararası NAC, CCE ve diğer sertifikalara sahiptir. Seminerlerine yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere hem online hem de yüz yüze devam eden Nurdan Yılmaz Sarısaltun aynı zamanda hem bireysel koçluk seansları vermekte hem de Serbest çalışanlar için yol metotlar sunan bir danışmanlık vermektedir.

   Koçluk bilgi ve becerilerine ek olarak Eğitimcinin Eğitimi'ne katılmış profesyonel bir koç eğitimcidir. Hali hazırda Türkiye'nin sayılı NAC ünvanlı profesyonel koçlarından biri olan Nurdan Yılmaz Sarısaltun, bu alanda edindiği bilgi ve tecrübelerle Türkiye'de danışanları ve ekip arkadaşları ile yepyeni çalışmalar yapmaya devam etmekte ve bu konuda eğitimlerde vermektedir.

   Bu dünyaya pozitif değişimler katmak için çıktığı bu yolda, kişisel gelişim alanında edindiği, bilgiler ile birçok insanın hayatında dönüştürücü etkiler yaratmış. Zaman, Stres, Kariyer ve başarı yönetimi gibi çeşitli projelerde yer alarak farklı yaşam hikayeleriyle karşılaşmış ve her birini eşsiz bir deneyimi olarak değerlendirme fırsatı yakalamıştır.

   Bugünse 300 + saatten fazla danışana seans vermiş ve kariyer ve kişisel gelişimi eğitimleri düzenlemektedir. “Kendine Liderlik” isimli E- Rehberi hazırlayarak daha fazla insana katkı olmayı hedeflemektedir.

Nurdan'dan sizlere...

Vizyonum, her bireyin içindeki potansiyeli keşfetmesine ve en iyi versiyonlarına dönüşmelerine yardımcı olmaktır. Her danışanımla birebir çalışarak, hedeflerine ulaşmaları için özgün stratejiler geliştiriyorum. Dinlemeyi, anlamayı ve desteklemeyi temel ilke olarak benimseyerek, danışanlarımın yaşamlarında gerçek ve kalıcı değişimler yaratmalarına yardımcı oluyorum.

Hayatın iniş çıkışlarıyla başa çıkmanın ve potansiyelinizi tam anlamıyla ortaya çıkarmanın zor olabileceğinin farkındayım. Ancak, her zorluk bir fırsatı barındırır ve ben, bu yolculukta size rehberlik etmekten büyük bir mutluluk duyarım.

Siz de hayatınızı olumlu yönde değiştirmek ve hedeflerinize ulaşmak için bir adım atmak isterseniz, sizinle tanışmayı sabırsızlıkla bekliyorum.

Sevgi ve ışıkla kalın!

Katıldığım Sertifika Programları

Eğitim
2019-Yıldız Teknik Üniversitesi - Öğrenci Koçluğu 
2019-Altınbaş Üniversitesi - Sanat Terapisi NAC/IAF
2021-Theta Healing
2020-2022 - Kundalini Reiki Master Eğitimi X2
2022-Altınbaş Üniversitesi - Yaşam Koçluğu NAC/IAF
2023-Girişimcilik Eğitimi
2023-Serbest Çalışmaya Giriş 
2023-CEM ÖĞRETİR İLE ETKİLİ İLETİŞİM
2024-Diğer İnsanlara Mentorluk Yapmak

2024-Shifting Your Mindset for Financial Agility
2024-Coaching for Results
2024-Coaching Skills for Leaders and Managers
2024-Budgeting in Real Life
2024-Leading like a CEO

Seminerler
2017-22. Uluslar Arası Kardiyoloji Toplantısı
2020-Mizaçlar
2021-Gestalt Psikolojisi
2021-Mindfulness İle Stres Kontrolü
2021-Tükenmişlik Sendromu ile Başa Çıkma
2022-Stres Yönetimi
2022-Kuantum Düşünce Tekniği
2022-Yaratıcı Düşünme Becerisi
2022-Stres ve Öfke Kontrolü
2023-Deneyimsel Tasarım Öğretisi
2023-IV. Pdr Günleri
2023-Hızlı ve Etkili Okuma 
2023-Zaman ve Stres Yönetimi
2023-Gelecek Bugün Başlar CCE


Lisanslar
Kocaeli Üniversitesi - Matematik Bölümü
İstanbul Üniversitesi - Yönetim Bilişim Sistemleri

Nurdan Yılmaz (4).png
bottom of page