top of page

Bilmeniz Gereken 10 Güçlü Zihin Hackleri.

1. Pazarlık:


Birisi size aceleyle karar vermeye çalışıyorsa, muhtemelen size kötü bir anlaşma yapıyordur. Uzaklaş.


2. Rahatsızlık:


Birini rahatsız etmek istiyorsanız, onunla konuşurken alnına bakın.


3. Anlaşma:


Küçük görünen ama gerçekten ne istediğinizle ilgili bir şey isteyin. Ardından, küçük şeyi kabul ettiklerinde, istediğiniz sonucu elde edene kadar biraz daha büyük isteklerle çalışın.


4. İltifat Verme:


Birine ne kadar güzel göründüğünü veya şu anda öyle görünmese bile iyi bir iş çıkardığını söylemekten korkmayın. Bu onları biraz daha iyi hissettirecek ve takdir edeceklerdir.


5. Alışkanlık Yapan:


Kendinizi tembel hissediyorsanız veya bir şey yapacak havasında değilseniz, örneğin sabah 6'da kalkıp antrenman yapmak için beşten geriye sayın ve sonra kalkın. Alışkanlıklar oluşturduğun için bir süre sonra daha kolay olacak.


6. Fiziksel İletişim Anlaşması:


Fiziksel temasın bir isteğe evet deme olasılığını artırdığını biliyor muydunuz?


7. Seçim Veren:


Bir kişiye her zaman iki seçenek verin. Olumsuz etkileri de dahil olmak üzere önce tercih edilmeyen seçeneği verin. Duraklat. Ardından, daha iyi etkilerine ışık tutan tercih edilen seçeneği verin.


8. Arkadaşları memnun eden:


Bir arkadaşınız size zaten bildiğiniz bir şeyi anlatmaya veya göstermeye çalıştığında, onlara izin vermek en iyisidir. Size bir şey göstermek ve bundan zevk almanız için kendilerini iyi hissetmelerini sağlar. Bazen 'Oh, bunu zaten gördüm' dersen bu onları biraz üzecektir.


9. Bilgi Toplama:


Bazen saf olduğunuzu iddia etmek size daha fazla bilgi verir.


10. Sakinleştirici:


Birisi panik atak geçirirse, gerçekten düzenli ve yüksek sesle nefes almaya başlayın. Gerçekten bariz olsa bile, panikleyen kişi muhtemelen fark etmeyecektir. Ama sizinle tempolu nefes almaya başlayacaklar.Comments


Post: Blog2_Post

Abone Ol!

*Bültene ücretsiz abone olarak yazılardan anında haberdar olabilirsiniz.

Teşekkürler.

bottom of page