top of page

Hassas Bir Ruhsanız, şunu okuyun

Sen güzel, nazik bir kalbe sahip bir insansın. Çok fazla hissediyorsun, ama bu senin gücün. Kalbinizde akan bunca sevgi ve nezaketle, insanların hayatlarına ışık tutan birisiniz. İşte kendinizi kutlamanız için 5 neden:


1. Ruhunuz Bir Duygu Okyanusudur.


Sizin için mutluluk en sevdiğiniz müzikleri dinlemek, sevdiklerinizin yanında olmak, bulutlarda rastgele şekiller bulmak, yağmuru teninizde hissetmek, en sevdiğiniz yemeği yemek gibi basit zevklerde saklı. Liste sonsuz!


Sen bir empatsın. Yani, sık sık yanaklarından da yaşlar süzülür, ama seni gerçek ve nazik yapan da bu. Başkalarının acısı size üzüntü getirebilir, ancak onların yüzlerine bir gülümseme getirme yeteneği ile de yeteneklisiniz. Sen bu dünyaya bir armağansın!


2. Sen Güçlüsün


İçinden geçen her duyguyu hissetmek güç ister. Çoğu insan gerçek duygularını saklar ve hayatlarını bir maske takarak yaşamaya devam eder. Ama sen değil. Her duyguyu kabul ediyorsun; seni rahatsız etse bile.


Bu sizi daha güçlü ve daha insan yapar. Yumuşak kalbinin içinde akan cesaret var; seni bir sanat eseri yapıyor.


3. Huzurlusunuz


Titreşimleri algılamada çok iyisin; Ruhunuz kimin enerjisinin sizin için iyi olduğunu ve kimin olmadığını bilir. İçgüdünüze güvenirsiniz ve o sizi her zaman huzur ve memnuniyet yönünde yönlendirir.


Bazen bir şeyi hissetmenin, bir şeyi bilmekten daha güçlü olduğu gerçeğini anlıyorsunuz.


4. Sen Yaşlı Bir Ruhsun


Ciltsiz kitaplar okumaktan zevk alırsınız. Doğada yürüyüş yapmayı seviyorsunuz. Sonsuza kadar insanlara yatırım yapıyorsun. Kendinizi eğlendirmek için sanatla uğraşıyorsunuz. Sen hayatı eski şekilde yaşayan birisin; tamamen, yavaşça ve tüm kalbinle.


5. İlişkileriniz Sağlam ve Derin


İnsanlar incindiklerinde size geldiklerinde, onları teselli edecek doğru sözlere sahipsiniz. İnsanlar sadece duygularını dökmek istediklerinde, onları sabırla dinlersiniz.


Hassas ruhunuz, bölünmemiş bir ilgiye sahip olmanın, duyulmanın ve rahatlatılmanın nasıl bir şey olduğunu bilir ve bu, başkalarıyla olan davranışlarınıza yansır. Dikkat dağınıklığı çağında başkalarıyla birliktesiniz ve bu gerçekten paha biçilemez.Comentarios


Post: Blog2_Post

Abone Ol!

*Bültene ücretsiz abone olarak yazılardan anında haberdar olabilirsiniz.

Teşekkürler.

bottom of page